зарплата, Держстат
Державна служба статистики оприлюднила найбільш оплачувані професії в Україні

Державна служба статистики оприлюднила інформацію щодо найбільш затребуваних і оплачуваних професій в Україні.

Відповідно до результатів дослідження, в Україні на заробітну плату у 100 тисяч гривень на місяць можуть розраховувати програмні розробники, проте вони повинні мати великий досвід, бездоганно володіти англійською мовою і бути готовими у будь-який момент поїхати у закордонне відрядження на невизначений термін.

Досвідчені програмісти в Україні можуть отримати зарплату на рівні від 70 до 100 тисяч гривень, дещо меншу суму отримують фінансовий директор і дизайнер у галузі ІТ-технологій – близько 60 тисяч.

Крім того, високооплачувану роботу мають працівники у галузі авіації. Наприклад, бортпровідники в Україні отримують від 25 до 50 тисяч гривень на місяць. Їхній дохід залежить від авіакомпаній, дальності рейсів тощо.

У цілому заробітна плата в галузі авіації у серпні 2016 року сягнула 22 тисяч гривень, але разом із тим зросли і вимоги. Зокрема, стюарди або стюардеси повинні мати не лише відповідну освіту, навички і досвід, але і привабливу зовнішність.

Також досить високі зарплати мають працівники у галузі фармакології, де середня заробітні плата становить близько 11 тисяч гривень. Третю позицію, згідно з інформацією Держстату, отримали представники страхової і фінансової галузі.

Обозреватель додає, що, відповідно до порад експертів, деяким українцям потрібно замислитися про перекваліфікацію, оскільки вже скоро чимало професій у нашій державі можуть зникнути.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ