mariya-yeremyeyenko
Єремєєнко отримала квартиру, розмір якої значно перевищує дозволені норми

«Квартирний бум» триває. Начальниця юруправління Державного управління справами Марія Єремєєнко отримала від відомства квартиру площею 117 кв.м, що перевищує дозволені норми більш ніж удвічі. Про це йдеться у сюжеті Наших грошей з Денисом Бігусом.

Чиновниця отримала квартиру в новобудові в центрі Києва на себе та сина у березні та приватизувала її. Єремєєнко очолила юруправління ДУСі 2014 року.

До цього вона була депутатом міськради Одеси. З 2006 по 2009 роки – від блоку Едуарда Гурвіца «Наша Одеса», з 2010 – за списком Партії регіонів.

Навесні 2016 року Марія Єремєєнко отримала на себе та сина Андрія квартиру на вулиці Тарасівській у Києві. Свідоцтво про право власності на квартиру видало ДП «Укржитлосервіс», яке входить у структуру ДУС. Норма розрахунку жилої площі (13,65 кв.м. на особу) – перевищена більш ніж удвічі, а загальна площа квартири складає 117 кв.м.

До слова, у Державному управлінні справи надали неправдиві свідчення щодо квартири на запит народного депутата Мустафи Найєма. У відповіді від липня 2016 року йдеться про надання квартири у користування сім’ї Єремєєнко (з 4 осіб). На той момент квартира вже три місяці як була передана у приватну власність юриста ДУС.

11У свою чергу, народний депутат Мустафа Найєм повідомив, що Національне антикорупційне бюро внесло до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо зловживань з боку керівництва ДУСі – ч.2 ст. 364 КК України, тобто відкрило провадження.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ