54e18e61193ec51e66c99052eae28775
Подолати встановлений поріг балів «склав/не склав» з української мови та літератури не змогли 9% абітурієнтів

Близько 22 тисяч юних українців не володіють державною мовою. Про це свідчать попередні підсумки зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, повідомляє сайт Українського центру оцінювання якості освіти.

Подолати встановлений поріг балів «склав/не склав» з української мови та літератури не змогли 9% абітурієнтів. Це приблизно 22 тисячі осіб з 250 тисяч абітурієнтів. Для них цьогорічна вступна кампанія вже завершилася. Адже за новими правилами, хто не набере мінімуму з української – до здачі тестів з інших предметів не буде допущений.

Граничний рівень із математики не подолали 15% абітурієнтів, тобто майже 37 тисяч осіб.

Тести з історії України виявилися занадто складними для 13% – 32 тисяч українських абітурієнтів.

Повідомляється, що учасники ЗНО зможуть ознайомитися з результатами незалежного оцінювання на своїх інформаційних сторінках вже 26 травня.

Нагадаємо, в Українському центрі оцінювання якості освіти встановили граничний бал для ЗНО з кількох предметів. З його допомогою можна визначити, склав чи не склав абітурієнт тестові завдання. З української мови та літератури він становить 23 тестових бали за максимально можливих 104 балів.

Для ЗНО з математики кількість порогових балів комісія встановила на рівні 9 балів за максимально можливих 62 тестових балів.

Для учасників тестування з історії України поріг був визначений на рівні 25 балів, максимальний рівень за умови правильного виконання всіх завдань становить 94 тестових бали.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ