син Авакова
Олександр Аваков засвітився у фінансовій оборудці з держзакупівлями

Національне антикорупційне бюро у рамках досудового розслідування отримає доступ до банківських рахунків компанії-постачальника тактичних рюкзаків для МВС  «Дніпровенд», яку пов’язують з сином міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це йдеться в ухвалі Солом’янського районного суду міста Києва від 23 березня 2016 року.

Досудове розслідування встановило, що посадові особи МВС за попередньою змовою з суб’єктами господарської діяльності вчинили розтрату майна при закупівлі 6 тисяч рюкзаків, для потреб бійців у зоні АТО.

За результатами застосування переговорної процедури МВС України закупило рюкзаки у ТОВ «Дніпровенд».

Як зазначають слідчі, у переможців відсутнє необхідне обладнання, кваліфіковані працівники. Немає також документального підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів, а закупівля була здійснена за завищеними цінами.

«Вибір переможців відбувся за особистого втручання колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, причому в повному обсязі товар так і не був поставлений», – йдеться в ухвалі.

Детектив НАБУ звернувся з клопотанням до суду, в якому просив надати дозвіл на тимчасовий доступ до документів та рахунків, що є у володінні ПАТ «Комерційний Банк «Преміум», куди було переведено на два рахунки 1,4 та 2,3 мільйона гривень.

Суд клопотання задовольнив.

Нагадаємо, син головного правоохоронця країни Арсена Авакова засвітився у фінансовій оборудці з держзакупівлями – він нібито домовлявся з екс-заступником голови МВС Сергієм Чеботарем про поставку рюкзаків для підрозділів міністерства.

Згідно з інформацією ЗМІ, родина міністра могла збагатитися на цій махінації на 14,5 млн. гривень. Водночас очільник МВС та його син в один голос заперечують свою причетність до оборудки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Мережі з’явилося відео, як в одному з підпільних гральних салонів Харкова щотижня збирається велика компанія на чолі з людиною, схожою на Олександра Авакова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ