Deutsche Bank
Deutsche Bank –найбільший банк Німеччини

Через помилку молодшого співробітника найбільшого банку Німеччини Deutsche Bank величезна сума потрапила на рахунок американського хедж-фонду. Німецький банк випадково перевів клієнту 6 млрд. дол. Про це повідомляє Financial Times.

Помилку виявили ​​наступного дня. З’ясувалося, що один із молодших трейдерів Deutsche Bank AG у Лондоні неправильно ввів у систему одну з цифр, використавши при цьому «загальну суму замість чистого показника».

Це не перший інцидент у низці скандалів банку. Саме вони і призвели до зміни керівництва найбільшого банку Німеччини. Два керівники Deutsche Bank – Аншу Джейн і Юрґен Фітч – у червні пішли у відставку через невиконання цілей щодо забезпечення прибутковості та помилок в роботі. Їм на зміну прийшов новий директор Джон Кріан.

Додамо, що нині банк фігурує в кількох тисячах судових справ. А в травні фінансову структуру оштрафували на 2,5 млрд доларів за маніпуляції з процентними ставками. Deutsche Bank зараз проводить реструктуризацію і перебуває під посиленим наглядом з боку регуляторів.

Читайте: Найсолідніший банк Німеччини попався на відмиванні грошей у Росії

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ