cef8eb3b
Після проведення експертизи ухвалюватиметься рішення щодо введення в експлуатацію об’єктів

Деякі будинки, зведені компаніями скандального забудовника Анатолія Войцеховського, можуть знести. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає Укрінформ.

«Ми розглядаємо ці об’єкти окремо, вивчаємо, робимо експертний аналіз і потім даємо оцінку кожному будинку – вводити в експлуатацію чи ні», – відповів Кличко на запитання, чи будуть знесені будинки Войцеховського.

При цьому мер наголосив, що у випадку, якщо неможливо надати дозвіл на введення в експлуатацію будинку, такий об’єкт має бути знесений.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у ніч на 17 липня Печерський суд Києва призначив скандальному забудовнику Войцеховському запобіжний захід у вигляді двох місяців ув’язнення з можливістю вийти під заставу у 14 мільйонів гривень.

27 липня стало відомо, що Войцеховський вийшов під заставу, хоча раніше адвокат заявляв, що в його підзахисного немає таких грошей.

Забудовника звинувачують в ухиленні від сплати податків на суму 12,5 млн гривень, створенні організованої злочинної групи та інших злочинах.

Через будівельну аферу Войцеховського 10 тисяч українців можуть залишитися без квартир та грошей (це вшестеро більше, ніж інвесторів піраміди «Еліта-центр»). Експерти кажуть, що в інвесторів майже немає шансів отримати своє майно.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ