1-совещание-документы-пустое-кресло-место-портфель
Порошенко заявив, що в уряді, можливо, змінять кількох міністрів

На Кабмін чекає переформатування. Зокрема, деякі міністри можуть бути позбавлені портфелів. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко, наголосивши при цьому, що виступає проти дострокових виборів, пише Українська правда.

«Я не можу виключити, що кілька міністрів в уряді будуть змінені. Але я проти дострокових виборів і змін у коаліції. Ми маємо тримати коаліцію об’єднаною», – сказав він. «Ми не можемо дозволити Росії або місцевим безвідповідальним політикам дестабілізувати ситуацію в Україні. І я зроблю все, що від мене залежить, для цього», – сказав він.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Гройсман наголошував, що наразі немає підстав для відставки уряду і розвалу коаліції. «Я не бачу на сьогоднішній день реальних підстав для розвалу коаліції і (відставки, – ред.) коаліційного уряду. Хоча я не виключаю, що певні зміни в уряді відбудуться», – заявив спікер.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що подає у відставку й не працюватиме в Кабміні наступного року. За його словами, важливим моментом щодо Міністерства інфраструктури є «питання справедливої оплати (праці, – ред.) бюрократів».

Нагадаємо, 8 грудня Міністр інформаційної політики Юрій Стець подав у відставку. Свою заяву він показав, звітуючи про діяльність міністерства. Водночас глава МВС Арсен Аваков, який узяв слово після Стеця, розкритикував такий крок міністра: «Юро, працювати треба ще більше. Заявами кидатись зараз зарано».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ