Декому вигідно затягувати процес створення ТСК щодо офшорів
Декому вигідно затягувати процес створення ТСК щодо офшорів

Закон, що дозволяє створити ТСК, уже рік не ставлять на розгляд парламенту, хоча всі п’ять лідерів демократичних фракцій, у тому числі нинішній генпрокурор Юрій Луценко, є співавторами цього закону. Причина зволікання в тому, що фігурантами всіх цих скандалів є представники або одної, або другої фракції коаліції. Таку думку кореспонденту видання Інформаційний Акцент у парламенті висловив нардеп Дмитро Добродомов.

За словами депутата, без затвердження закону про діяльність тимчасових слідчих комісій розмови про будь-які ТСК є простими політичними іграми.

«Без закону ніякі тимчасові слідчі комісії ми не зможемо створити. Адже є конституційна норма, яка має бути підкріплена законом. Тому не треба порушувати Конституцію, яка чітко дає право народним депутатам проводити певні дії в межах тимчасової слідчої комісії», – зауважив нардеп.

Добродомов додав, що не зважаючи на затягування процесу створення ТСК в суспільстві є кричуща вимога, яку не можна ігнорувати: «Суспільство та депутати вимагають ухвалити відповідний закон та створити тимчасову слідчу комісію щодо розслідування офшорів. Адже правоохоронні органи не здатні цього робити, поки Юрій Луценко виконає свої обіцянки щодо реформування, пройде ще деякий час для затягування».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ