11755775_10204871498013286_297540830868461234_n
Документ про відсторонення від роботи прокурорів-хабарників

Виконувач обов’язків Генпрокурора Володимир Гузир наказав відсторонити від роботи прокурорів, які погоріли на хабарі у 500 тисяч доларів та пакетиках із діамантами. Про це у Facebook повідомив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм.

За його словами, Гузир відсторонив прокурорів із формулюванням за «ганебний вчинок». «Виявляється, прокурорські чиновники, яких минулого тижня обшукали, досі не звільнені! У наказі в.о. Генпрокурора Володимира Гузира говориться, що чиновників відсторонюють тимчасово, за скоєння «ганебного вчинку». Про який саме вчинок йдеться не уточнюється, але, очевидно, рівень «ганьби» ще не настільки великий, щоб чиновників звільняти», – написав Найем.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генпрокуратура та СБУ затримали заступника голови слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою в отриманні великого хабара. Під час обшуку у них знайшли величезні суми грошей, незареєстровану зброю та діаманти. Керував спецоперацією Сакварелідзе. Пізніше суд заарештував обох, а також третього підозрюваного – цивільну особу Валерія Гібаленка – з правом вийти під заставу в 3,2 млн гривень. Згодом «найгуманніший» суд відпустив прокурорів-хабарників під невелику заставу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ