Корнієць
Корнієць був затриманий на початку липня 2015 року за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах

Скандально відомий екс-заступник київського обласного прокурора Олександр Корнієць отримав щонайменше дві службові квартири. Також Київрада виділила йому земельну ділянку біля аеропорту Жуляни. Про це свідчать копії документів, які опинилися у розпорядженні видання НВ.

Як зазначається, зараз на ділянці у Жулянах зводиться будівля вартістю понад 400 тисяч доларів, як свідчить проектна документація.

Так, документи вказують на те, що з 2007 року Корнієць отримав від держави дві квартири. Судячи з паперів, житло було отримано за стандартною схемою, в якій мало місце прописування великої родини з шести осіб у крихітній квартирі та переписування квартир на дітей.

Видання пише, що крім ділянок і квартир, прокурору належить кілька будинків – два задекларованих і ще один, який тільки будується.

«У декларацію Корнійця внесений розкішний триповерховий будинок, на будівництво якого він взяв кредит у 800 тисяч доларів (саме в ньому слідчі знайшли діаманти. – ред.), а також садовий будинок під Києвом», –наголошується в повідомленні.

Але на останній ділянці ведеться активне будівництво і прохід до нього перекрито приватною охороною.

«Будівля, яка зводиться на цій ділянці, розташована в безпосередній близькості з аеропортом, тож, може бути готелем. Принаймні в компанії, яка розробляла проект будівництва за цією адресою для замовника Корнійця А. П. – ТОВ Академія архітектури, будівництва та дизайну, куди під виглядом замовника звернулося видання, згадали, що розробляли «проект готелю». Вартість будівництва, згідно з копією документа, який є в розпорядженні редакції, становить 402,8575 тисяч доларів», – наголошується в розслідуванні.

1234567Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генпрокуратура та СБУ затримали заступника голови слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою в отриманні великого хабара. Під час обшуку у них знайшли великі суми грошей, незареєстровану зброю та діаманти. Керував спецоперацією Сакварелідзе.

Пізніше суд заарештував обох, а також третього підозрюваного – цивільну особу Валерія Гібаленка – з правом вийти під заставу в 3,2 млн гривень. Згодом«найгуманніший» суд відпустив прокурорів-хабарників під невелику заставу.

На засіданні суду Корнієць заявив, що знайдені у нього вдома гроші – власні заощадження, а прикраси – це подарунки.

Читайте:  «Діамантовий прокурор» вдома зберігав копії документів Шокіна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ