Корнієць
Корнійцю призначили другу заставу в 3 млн. гривень

Печерський районний суд Києва застосував запобіжний захід у вигляді застави у сумі 3 млн. 45 тис. грн. до колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, підозрюваного у вимаганні. Таке рішення оголосила слідчий суддя Світлана Шапутько, передає УНН.

Вона також поінформувала, що підозрюваний не повинен залишати межі Київської області, а також прибувати за першим викликом до слідчого та суду. Під час обговорення представники держобвинувачення просили суддів взяти під арешт Корнійця, а якщо суд вирішить визначити заставу, то її розмір не повинен бути менший за 5 млн. грн., зважаючи на матеріальний стан підозрюваного. На думку прокурора, підозрюваний, перебуваючи на волі, може переховуватися від слідства і суду, впливати на свідків.

Корнієць зазначив, що прокурор не навів жодного доказу, який би про це свідчив. За словами підозрюваного, він перебуває під цілодобовою охороною СБУ в іншому кримінальному провадженні, тому ніяк не може кудись втекти чи впливати на хід розслідування. Також він зазначив, що не зможе оплатити заставу в сумі 5 млн. грн., оскільки зараз безробітний і не має таких коштів. До того ж, має трьох неповнолітніх дітей.

Також Корнієць розповів, що звернеться із відкритим листом до громадськості, аби знайти кошти для внесення застави. «У мене немає таких грошей. Звернуся до громадськості з відкритим листом і відкрию рахунок. Якщо хтось дасть мені стільки коштів, то я внесу (заставу, – ред.)», – сказав він та зазначив, що в Апеляційному суді оскаржуватиме рішення Печерського райсуду. «Буду вимагати у повному обсязі відмовити слідству в обранні мені другого запобіжного заходу, оскільки у мене вже є один запобіжний захід. Не може бути людина двічі арештована, не може мати одночасно два запобіжних заходи. Це правовий нонсенс», – додав Корнієць.

Нагадаємо, що екс-заступнику прокурора Київської області оголошено про підозру за скоєння злочинів за трьома статтями.

Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження, у якому пред’явлено підозри екс-заступнику голови слідчого управління ГПУ Володимиру Шапакіну та екс-заступнику прокурора Київської області Олександру Корнійцю щодо отримання ними неправомірної вигоди. В рамках розслідування цих злочинів у службових приміщеннях ГПУ та за місцем проживання цих осіб проведено обшуки та виявлено грошові кошти в сумі 500 тис. дол., цінні папери, коштовності та наркотики. Крім того, 16 липня Генеральний прокурор Віктор Шокін своїм наказом звільнив з органів прокуратури із позбавленням класних чинів першого заступника начальника ГСУ ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця.

Читайте: «Діамантовий» прокурор знайшов для себе виправдання: «Хіба це камені? Це пил!..»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ