Корнієць
Корнійця звинувачують в отриманні неправомірної вигоди

Екс-заступника прокурора Київщини Олександра Корнійця, якого звинувачують в отриманні неправомірної вигоди, нібито побили четверо невідомих, передають Українські новини.

«Мене півгодини назад побили четверо, одразу після інтерв’ю журналісту Іллі Лукаш з «Нового врємєні», – повідомив він.

За його словами, на нього напали під час виходу з ресторану, в якому проходило інтерв’ю. Екс-прокурор також заявив, що одного з нападників раніше бачив біля суду.

Корнієць викликав на місце події поліцію і швидку допомогу. Пізніше він повідомив, що лікарі «швидкої» поставили йому попередній діагноз – черепно-мозкова травма.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, видання «Новоє врємя» поширило підтверджену документами інформацію про те, що Корнієць раніше отримав дві службові квартири в Києві і жодну з них не задекларував. Вартість однієї з них становить близько п’яти мільйонів гривень. Крім цих квартир у Корнійця є велика кількість іншої дорогої нерухомості.

Нагадаємо, Генпрокуратура та СБУ затримали заступника голови слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою в отриманні великого хабара. Під час обшуку у них знайшли великі суми грошей, незареєстровану зброю та діаманти. Керував спецоперацією Сакварелідзе.

Пізніше суд заарештував обох, а також третього підозрюваного – цивільну особу Валерія Гібаленка – з правом вийти під заставу в 3,2 млн гривень. Згодом«найгуманніший» суд відпустив прокурорів-хабарників під невелику заставу.

На засіданні суду Корнієць заявив, що знайдені у нього вдома гроші – власні заощадження, а прикраси – це подарунки.

Читайте:  «Діамантовий прокурор» вдома зберігав копії документів Шокіна

БЕЗ КОМЕНТАРІВ