діамант
У затриманих прокурорів вилучили близько $500 тис., коштовності та зброю

Екс-заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць звернувся з листом до Президента Петра Порошенка з проханням втрутитися у його справу. Про це Корнієць заявив на прес-конференції в четвер, 10 вересня, передає Укрінформ.

«Пане Президенте, будь-ласка, втретє зберіть керівників правоохоронних органів, які розслідують та оперативним шляхом супроводжують кримінальне провадження, заслухайте їхні звіти, а також висновки незалежних фахівців і як правник зважте нікчемність доказів моєї вини та вагомість доказів моєї невинуватості», – йдеться у листі, який зачитав Корнієць.

Його адвокат Віктор Петруненко ще раз озвучив версію захисту про вартість знайдених коштовностей. За його словами, у родини підзахисного було виявлено 102 діамантові цінності на суму 701 долар. «Найбільший діамант – 0,83 карата, найменший – 0,003. Хіба це камені? Це пил!» – зауважив адвокат.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, заступника керівника ГСУ Генпрокуратури Володимира Шапакіна і Олександра Корнійця було затримано 5 липня в результаті спецоперації ГПУ та СБУ. Печерський райсуд Києва виніс рішення про арешт Шапакіна та Корнійца на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 3,2 млн. грн. Шапакін вніс необхідну суму застави та був відпущений з СІЗО. Згодом Апеляційний суд Києва збільшив заставу Шапакіна до 6,4 млн грн. Він також вніс ці кошти і вийшов із СІЗО. 31 липня Корнієць вийшов із СІЗО після внесення застави в сумі 3,2 млн грн.

В результаті обшуку у затриманих вдома і на роботі були вилучені гроші на загальну суму близько 500 тисяч доларів, а також коштовності та зброю. Захист Корнійця стверджував, що вартість знайдених у нього діамантів становить 700 доларів США. Між тим, у висновку судово-товарознавчої експертизи, яку провів Харківський НДІСЕ, вказано, що вартість діамантів, вилучених під час обшуку у Корнійця, становить майже 540 тисяч гривень.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ