Санта
Санта

Помилково помер. Санта Клаус народився 12 грудня 1788 року і помер 3 грудня 2015 року на мисі Нордкап, у найпівнічнішій точці Норвегії. Саме про це прочитали читачі у некролозі норвезького видання Aftenposten, пише ВВС.

У тексті також ішлося про те, що похорон Санти відбудеться 28 грудня у Каплиці Північного полюса. У тексті вибачення Aftenposten зазначено, що некролог був опублікований помилково з вини одного з редакторів. Його прибрали з сайту газети після виявлення помилки. Причини, з яких сталася така подія, з’ясовують.

Додамо, у Норвегії подарунки приносить гном Юленіссен та маленькі домовики Ніссе, які увесь рік сплять у затишному місці, а в грудні прокидаються і підкидають у панчішки подарунки. Домовички полюбляють солодощі. Щоб їх задобрити, діти залишають смаколики біля ялинки. Ніссе — дбайливі захисники будинку, але мстиві, можуть нашкодити худобі або зчинити гармидер у хаті. Якщо побажають, стають невидимими. Вони дуже люблять горища і шафи з посудом. Сам Юленіссен живе неподалік від Осло, де є його поштове відділення, куди й надходять листи від дітлахів.

Читайте: У Литві з’явився сайт «Віртуальне кладовище»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ