141
Житло мали збудувати в місті Кам’янське на Дніпропетровщині

У Дніпропетровській області співробітники Служби безпеки України  викрили багатомільйонну розтрату коштів під час будівництва житла для військовослужбовців. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Міноборони виділило гроші для будівництва житла військовослужбовцям та учасникам антитерористичної операції у місті Кам’янське на Дніпропетровщині. Минулого року дві комерційні структури виграли тендер на будівництво, на що отримали з бюджету понад 21 мільйон гривень.

«Співробітники спецслужби з’ясували, що ділки замість зведення нового будинку викупили стару недобудову, в якій і виділили квартири військовослужбовцям. Експертиза встановила, що житло не відповідає державним будівельним нормам, а реальна вартість квартир у декілька разів нижча», – наголосили в СБУ.

Під час обшуків в офісах, автомобілях і за місцем проживання фігурантів справи правоохоронці вилучили 10 тисяч доларів і документацію, яка доводить здійснення угоди з бюджетними коштами.

Порушено кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна, шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Тривають оперативно-слідчі дії, розмір завданих бюджету збитків встановлюють.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ