Львів
Російський письменник eже два місяці живе на парковці у Львові

Російський письменник Геннадій Ісаєв вже близько двох місяців живе зі своїм собакою в автомобілі в одному з мікрорайонів Львова. До Росії письменник повертатись не збирається, адже його там переслідують за антикомуністичну ідеологію, передає УНН.

«Я поїхав від Путіна, мене не влаштовує його братовбивча політика. Владі не подобались мої вірші, тому вони мене переслідували. Я писав вірші проти комунізму», – зазначив Ісаєв. Львів’яни, які проживають неподалік, викликали патрульних поліцейських, щоби вони перевірили документи росіянина. «Ми отримали виклик від мешканців цього мікрорайону. Приїхали сюди, перевірили документи цього чоловіка. Проблем із документами в нього немає. Поки що він має право тут перебувати, адже нічого не порушує. Але ми шукаємо йому місце для проживання, наразі безуспішно», – розповів патрульний поліцейський Роман Міхарський.

Уже знайшли будинок, де міг би жити чоловік, але він відмовився туди їхати, бо будинок розташований за межами Львова. Вже 28 жовтня у російського письменника завершується термін перебування в Україні. Ісаєв сподівається, що йому нададуть українське громадянство. У такому випадку він зможе залишитися.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ