Facebook
В ЄС дітям до 16 років можуть заборонити користуватися Facebook

Європейським підліткам молодшим за 16 років можуть заборонити користуватися Facebook, Snapchat, Instagram та іншими онлайн-сервісами без дозволу батьків. Це питання 15 грудня обговорювалося комітетом з громадянських прав, юстиції та сімейних справ Євросоюзу, передає ВВС.

«Обробка персональних даних для дитини віком до 16 років може бути законною лише в тому разі, якщо таку згоду дає уповноважений власник батьківської відповідальності за дитину», – йдеться у поправках до законодавства щодо захисту даних.

Після запровадження правки онлайн-фірми, які хочуть надавати послуги дітям віком до 16 років, повинні для початку упевнитися, що вони отримали дозвіл батьків. Фахівці в сфері онлайн-безпеки надіслали в комітет відкритого листа, в якому зазначили, що «такий крок позбавить молодих людей освітніх і соціальних можливостей і не гарантує жодної додаткової безпеки, а може навіть зменшити її». Ще одним аргументом проти такого кроку є те, що соціальні мережі є життєво важливими для важких підлітків. З накладенням такої заборони вони не зможуть виходити в Інтернет у пошуках допомоги.

Читайте: Відмова від Facebook додасть щастя в життя людини, – данські вчені

БЕЗ КОМЕНТАРІВ