585775_20160701134701
Уряд підтримав проекти указів президента щодо нащадків загиблих Веремія, Лабуткіна та Ніколаєва

Кабінет Міністрів підтримав пропозицію надати соціальний захист дітям журналістів, які загинули під час виконання професійних обов’язків, пише Українська правда.

1 липня уряд підтримав проекти указів президента щодо нащадків загиблих В’ячеслава Веремія, Дмитра Лабуткіна й Сергія Ніколаєва.

Перший заступник голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України Богдан Червак сказав: «З метою забезпечення соціального захисту дітей журналістів, які загинули або стали інвалідами у зв’язку з виконанням службових обов’язків, проектом указу президента запропоновано призначити стипендії донці журналіста Дмитра Лабуткіна, який загинув у зв’язку з виконанням службових обов’язків, та Валерії Кравчук, донці журналіста Сергія Ніколаєва, який загинув під час виконання обов’язків».

«Іншим указом президента Максиму Веремію, сину журналіста В’ячеслава Веремія, який загинув у зв’язку з виконанням службових обов’язків (теж надається допомога, – ред.)», – додав Червак.

Нагадаємо, кореспондента газети «Вести» В’ячеслава Веремія убили 19 лютого 2014 року в Києві під час спроби придушення Майдану так звані «тітушки» через спробу сфотографувати їх.

Військовий журналіст Дмитро Лабуткін, який був заступником редактора телерадіокомпанії Міноборони «Бриз», загинув 16 лютого 2015 року в районі Дебальцевого Донецької області. У зоні АТО він робив фотозйомки для переговорної групи у Мінську, але разом із розвідгрупою ЗСУ потрапив під обстріл у колоні, якою вночі вивозили поранених у напрямку Артемівська.

Фотограф газети «Сегодня» Сергій Ніколаєв потрапив під мінометний обстріл у районі Пісків Донецької області 28 лютого 2015 року, був поранений осколками і помер у лікарні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ