Олена Сподинюк
Дівчина вперше брала участь у подібному конкурсі

Україну на конкурсі «Міс Всесвіт», який пройде за 3 місяці, представлятиме 18-річна дівчина з Криму Олена Сподинюк. Вона стала переможницею фіналу 10-го ювілейного конкурсу «Міс Україна Всесвіт»-2016, пише Укрінформ.

Дівчина була наймолодшою з усіх 15 учасниць. Вона вперше брала участь у подібному конкурсі і свою перемогу в ньому вважає «першою великою перемогою в житті».

Рішення брати участь в конкурсі в Олени з’явилося під впливом землячки з Криму Джамали.

«Вона переїхала в Україну і багато чого тут домоглася. Її перемога на Євробаченні ще більше переконала мене в правильності мого вибору», – розповіла переможниця.

Останні 5 років дівчина професійно займалася гандболом і попереду на неї чекала спортивна кар’єра, але вона вирішила вступати до Київського національного університету культури та мистецтв, зазначивши, що має намір і далі працювати над собою, щоби принести перемогу Україні.

Нагадаємо, Національний конкурс «Міс Україна» проводиться щорічно з 1991 року і має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародному Конкурсі «Міс Світу». Торік за корону першої красуні країни змагалися 25 конкурсанток із різних регіонів, а здобула її 18-річна киянка, студентка Національного університету харчових технологій Христина Столока.

Читайте: Засліплений красою: ведучий помилився з ім’ям переможниці «Міс Всесвіт-2015»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ