Експерт назвала продукти, які допоможуть залишатися бадьорим
Експерт назвала продукти, які допоможуть залишатися бадьорим

Консультант зі здорового способу життя Ольга Фоміна склала список із простих продуктів, які чудово бадьорять та піднімають настрій. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Вода. Фоміна зауважила, що з настанням холодів багато хто нехтує добовою нормою води, що становить 30 мілілітрів на кожен кілограм ваги. Коли холодно, пити не дуже хочеться, але потрібно, тому експерт радить ставити собі нагадування, робити фруктову воду і носити з собою пляшечку води.

Цитрусові. Лимони, апельсини, мандарини, ківі – всі ці фрукти багаті вітаміном С, що є найсильнішими енергетиками і стимуляторами імунної системи, захищають дихальну і серцево-судинну системи від багатьох захворювань. Крім того, фахівець радить вживати шипшину і обліпиху, оскільки напої з ними не лише бадьорять і збагачують організм не тільки вітаміном С, але і забезпечують вітамінами групи В, Е, К і Р.

Зелень. Цей продукт містить магній, нестача якого призводить до хронічної втоми і апатії. Крім того, зелень є основним джерелом хлорофілу – своєрідного сонячного джерела енергії, який, потрапляючи в організм, викликає неймовірний приплив енергії і сил.

Горіхи і сухофрукти. Горіхи містять вітамін В6, який відмінно піднімає імунітет. До того ж, у них є незамінна амінокислота триптофан, синтез якої в організмі призводить до утворення «гормону щастя» – серотоніну. Сухофрукти також багаті магнієм, які відповідають за наявність або занепад життєвих сил.

Яскраві овочі. Овочі, що мають яскраве забарвлення, містять спеціальні речовини, які покращують мозковий кровообіг, а коли до головного мозку надходить багато кисню, самопочуття і настрій дуже швидко покращуються.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ