Розрекламовані мюслі і гранолу не можна вживати під час схуднення
Розрекламовані мюслі і гранолу не можна вживати під час схуднення

Дієтолог зі США, автор книг про красу і схуднення Франк Ліпман оприлюднив перелік продуктів, які необхідно виключити з раціону під час схуднення – передає 24.

Підкреслимо, саме Ліпману довірилися такі зірки як Ґвінет Пелтроу і Сальма Хаєк. За його словами, деякі продукти можуть несподівано сповільнювати процес схуднення та знижувати ефективність дієт, хоча сьогодні світ думає інакше.

На думку фахівця, головними ворогами схуднення продукти з «захованим» цукром, які вже звикли зараховувати до корисних продуктів, наприклад натуральні соки. Він наголосив, що фруктові соки містять багато цукру.

«Люди вважають, що випивати склянку апельсинового соку зранку – корисно. Випиваючи сік, людина споживає від 36 до 40 грам цукру, а це 7 або 8 чайних ложок цукру за один прийом», – зауважив експерт.

Крім того, він порадив уникати сої під час дієт: «Соя – анітрохи не корисний продукт. Я не рекомендую вживати її в їжу. Соя вкрай несприятливо позначається на процесі схуднення».

Також дієтолог закликав відмовитися під час схуднення від мюслів і ґраноли, які, попри гучні заяви виробників, не можна віднести до корисних продуктів: «Я вважаю ґранолу і всі ці корисні поживні батончики повною дурістю. На сучасному ринку не так багато по-справжньому корисних мюслів і ґранола. Всі вони містять дуже-дуже багато цукру».

Читайте: Розвінчано міфи про правила здорового способу життя

БЕЗ КОМЕНТАРІВ