Насправді деякі продукти навіть корисно їсти на ніч
Насправді деякі продукти навіть корисно їсти на ніч

Виявляється, деякі продукти навіть корисно їсти на ніч, не завдаючи шкоди фігурі. AdMe.ru склав перелік того, що можна сміливо їсти, не турбуючись про зайву вагу і шкоду для організму.

Кукурудза – цей легкий продукт, що виводить холестерин з організму та перешкоджає накопиченню жиру. Однак це стосується лише вареної кукурудзи.

Нектарини – мають високу концентрацію клітковини, що прискорює обмін речовин і запобігає накопиченню жирів.

Будь-яка домашня овочева ікра – грибна, кабачкова, баклажанна – легка, швидко перетравлюється і засвоюється організмом. Тож можна не хвилюватись, що вона викличе важкість перед сном.

Селера має «негативну» калорійність, організм витрачає багато енергії на її перетравлення, тож спалюються додаткові жири.

Ріпа – напрочуд корисний овоч, що очищає організм, зміцнює імунітет і заряджає організм енергією. Крім того, вона є дієтичним продуктом, тож підходить для вечірнього перекусу.

Гарбуз – також низькокалорійний продукт, тож сміливо можете споживати його ввечері.

Крім того, на ніч можете їсти капусту, оскільки всі її види багаті вітамінами групи В. Крім того, вона є дієтичним продуктом, тож приноситиме лише користь організму в будь-який період дня.

Гриби – самі по собі не надто калорійні. Головне тут – правильно їх приготувати. Звичайно, вони будуть шкідливими, якщо їх добряче обсмажити. При цьому якщо їх просто потушкувати або обварити, то можна їх сміливо їсти після 18.

Буряк – регулює жировий обмін, тобто запобігає ожирінню. Тому якщо його їсти просто як легкий салат, а не добавку до якоїсь основної страви, то це цілком прийнятно ввечері.

Тріска – дієтичний продукт. Важливо, що у цій рибі є вітаміни і цінні елементи, які зміцнюють імунітет та нормалізують роботу організму.

Камбала – це риба містить метіонін, який розщеплює жири.

Ківі – допомагає організму спалювати і розщеплювати жири, позбавляє від тяжкості в шлунку і нормалізує водно-сольовий баланс.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ