Російський політичний діяч Лєв Шлосбєрг наголосив, що Кремль почне "обдирати" народ заради війни
Російський політичний діяч Лєв Шлосбєрг наголосив, що Кремль почне “обдирати” народ заради війни

Російський політичний діяч Лєв Шлосбєрг у своєму блозі розкритикував дії Кремля, який «має гроші на окупацію України та на війну у Сирії, але немає грошей на мир».

«Ця війна схожа на агонію, коли в топку кривавої машини кидається все – люди, гроші, репутація», – наголосив Шлосбєрн, додавши, що російська влада планує витрачати гроші платників податків на війну без їхнього відома. Ба більше, про це не повідомлятимуть Держдуму, Раду Федерації та міністрів уряду, які відповідають за соціальну політику.

«Якщо так піде й далі, то бюджет буде вноситися у парламент повністю закритим і без пояснень: на яку статтю не глянь – всі проти людей. Збалансувати доходи і витрати в проекті бюджету 2017 року не виходить досі», – зауважив політик.

Відповідно до його прогнозу, путінська команда шукатиме гроші на війну серед найбідніших та найбеззахисніших росіян.

«Ця війна не за народ Росії, не за його благополуччя, не за свободу і незалежність Батьківщини. Є гроші на окупацію України. Є гроші на сирійську авантюру. Є гроші на смертоносну зброю. Є гроші на війну і ворожнечу. Все для війни. І при цьому – нічого для перемоги», – підкреслив автор.

У підсумку він зазначив, що «ще нікому не вдавалось вийти переможцем зі смертельної петлі», оскільки кошти рано чи пізно все ж закінчаться.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ