Кіровоград
Місто, яке поки що називається «Кіровоград»

У Кіровограді, який, згідно із законом про декомунізацію, має бути перейменовано, одночасно з проведенням місцевих виборів відбулося опитування серед місцевих жителів щодо нової назви міста, передає Радіо 24. Більшість жителів підтримують варіант «Єлисаветград».

Опитування проводили на замовлення Кіровоградської міської ради, його результати не обов’язкові до виконання. В опитуванні взяли участь 46 тисяч кіровоградців, це приблизно чверть жителів міста.

Нагадаємо, Єлисаветград – історична назва Кіровограда, походить від назви фортеці, яка була закладена в 1754 році. Сама фортеця була названа на честь святої Єлисавети.

Читайте: З мапи України зникне Кіровоград

Інформаційний Акцент

  • Брукс

    Оце так брэдятина!

  • 1

    ну..бульвар Шевченка вряд-ли назад в Бибиковский переименуют – шароварные патриоты не дадут… и дело тут не в истории, а в идеологии: тогда были одни “иконы” – сейчас другие…

  • Б

    А еще вернуть исторические названия: Екатеринослав, Станислав, Проскуров. Вернуть исторические названия улиц, к примеру – в Киеве: Фундуклеевская, Безаковская, Бибиковский бульвар, Печерский бульвар, Александровский спуск (список можно и нужно продолжить).