спорт
Міжнародна легкоатлетична асоціація відсторонила спортсменів з РФ від участі у всіх міжнародних змаганнях

Російських легкоатлетів не допустили до участі в літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро в серпні 2016 року. Таке рішення ухвалив Спортивний арбітражний суд (CAS) в Лозанні. Про це повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов на своїй сторінці у Facebook.

«Спортивний арбітражний суд не задовольнив позов Олімпійського комітету Росії до Міжнародної легкоатлетичної асоціації. Російські легкоатлети не братимуть участі в Олімпіаді в Ріо», – написав він.

Міжнародний олімпійський комітет і російські легкоатлети оскаржили в CAS рішення Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, яким була дискваліфікована Всеросійська федерація легкої атлетики (ВФЛА) і відсторонені спортсмени з РФ від участі у всіх міжнародних змаганнях, включаючи Олімпіаду.

У постанові Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій від 10 липня йшлося, що основна причина відмови російським легкоатлетам – недовіра до російської антидопінгової системи.

Раніше журналісти німецького видання Bild оголосили бойкот Олімпійській збірній Росії на Іграх-2016 у Ріо-де-Жанейро. Зокрема, оглядачі не включатимуть результати спортсменів з РФ в загальний медальний залік та не інформуватимуть своїх читачів про імовірні перемоги росіян на Іграх у Бразилії.

Як повідомляв Інформаційний акцент, незалежна комісія WADA представила доповідь про підсумки розслідування звинувачень у допінгових махінаціях на Олімпійських іграх 2014 року в Сочі. Російську сторону запідозрили в підміні допінг-проб спортсменів. Причому стало відомо, що російські чиновники робили це з відома міністра спорту.

За підсумками доповіді в WADA закликали усунути всіх росіян від участі в Іграх в Ріо-де-Жанейро, які пройдуть з 5 по 21 серпня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ