Микола Давидюк
Микола Давидюк

Для «Самопомочі» вибори в Кривому Розі були більше політичною грою, аніж прагненням розв’язати проблеми містян. Таку думку виданню Інформаційний Акцент висловив директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.

На думку експерта, «Самопоміч» не розрахувала свої сили і не змогла нормально організувати виборчу кампанію.

«Вони несерйозно підійшли до цього питання. Незрозуміло, чому вони змінили кандидата, адже криворіжці – свідомі люди, вони голосували за кандидата, а не за партію. З цього всього складається враження, що вони просто, розігруючи якісь політичні карти, хотіли взяти владу в такому важливому місті. Але сталося так, що ніхто цими виборами не займався. Вони змінили головного кандидата і отримали те, що отримали», – наголосив політолог.

За словами Давидюка, якби партія справді була зацікавлена у перемозі на виборах, вони діяли би зовсім по-іншому.

«Коли би «Самопоміч» справді була зацікавлена в перемозі свого кандидата, тоді національні лідери, представники їхньої фракції мали приїхати у Кривий Ріг та агітувати людей голосувати. Адже це дуже важливе та серйозне питання. Проте їх на виборчих округах ми не побачили, в цьому є вина і самого Андрія Садового як лідера партії», – підкреслив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Вілкул-старший знову переміг на виборах у Кривому Розі. За нього віддали свої голоси 73,09% виборців, тобто 209 406 криворіжців. Кандидат від «Самопомочі» Семен Семенченко набрав 10,74% голосів (30 777 осіб).

Нагадаємо, напередодні виборів Інформаційному Акценту вдалося дізнатися у попереднього кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу від «Самопомочі» Юрія Милобога, чому не він йтиме на повторні вибори.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ