Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас» Національної гвардії розповів про афериста, який торгує бойовими автівками
Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас» Національної гвардії

Військові, увага! У нас в підрозділі з’явилася пацюк! Кінчена мерзота зі статусом учасника бойових дій. Учасник АТО, млять… Можливо, найближчим часом спробує влаштуватися в один із підрозділів Збройних сил або Нацгвардії з тим, щоб продовжити «кар’єру».

Вигнав, нібито на ремонт, дві наших батальйонних машини (див. фото), у результаті чого обидва автомобілі зникли. Все свідчить про те, що він їх продав або віддав у рахунок особистого боргу!

Обидві машини зникли в Маріуполі. Перед тим пройшли всі ротації в Широкиному, неодноразово побувавши під обстрілом. Одна з них — броньований волонтерами УАЗ («таблетка»), друга  — Опель Фронтера, яку особисто я в квітні 2015 року передав у користування офіцерам штабу батальйону, в зв’язку з відсутністю у них будь-якого транспорту для пересування по передових позиціях у Широкиному.

До цього збирав гроші з товаришів по службі — нібито, на погашення «витрат» для отримання в Києві посвідчень учасника бойових дій. Суть питання в тому, що всі хлопці — реальні учасники бойових дій, і вже готові посвідчення в Києві треба було просто забрати. Про що покидьок, звісно ж, знав.

Як з’ясувалося, під приводом того, що начебто командир роти змушує його ремонтувати двигун автомобіля власним коштом, — витягував гроші з рідної сестри.

Не убитий нами та не покалічений. У серцях розповів нам, що чи то завербований, чи то висить на гачку в спецслужб так званої «ДНР», в зв’язку з чим переданий нами службі контррозвідки.

Продублюю його реквізити двома мовами, аби вони краще індексувалися інтернетом:

Куріпка Сергій Анатолійович. Позивний — Кіммерієць або Кім. Звання — молодший сержант, заступник командира взводу. 13.07.1975 року народження. Склад сім’ї: розлучений, батько Анатолій Пантелійович, сестра Світлана Анатоліївна. Будинок, адреса: Запорізька область, смт. Чернігівка, вул. Маяковського 27. Військовий квиток: АЛЕ 4385113, виданий Чернігівським РВК Запорізької області 20.12.1993 року.

Курипка Сергей Анатольевич. Позывной — Киммериец или Ким. Звание — младший сержант, заместитель командира взвода. 13.07.1975 года рождения. Состав семьи: разведён, отец Анатолий Пантелеевич, сестра Светлана Анатольевна. Домашний адрес: Запорожская область, пгт. Черниговка, ул. Маяковского 27. Военный билет: НО 4385113, выдан Черниговским РВК Запорожской области 20.12.1993 года.

Характерна риса — коли він посміхається, справляє враження цілковитого дебіла…

КуріпкаМашинаМашина1Машина3

Джерело: Dmitriy Babkin

БЕЗ КОМЕНТАРІВ