Старшина батальйону спецпризначення «Донбас», Нацгвардія

Дмитро Бабкін: Аферист продав дві машини батальйону «Донбас»

Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас» Національної гвардії розповів про афериста, який торгує бойовими автівками
Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас» Національної гвардії

Військові, увага! У нас в підрозділі з’явилася пацюк! Кінчена мерзота зі статусом учасника бойових дій. Учасник АТО, млять… Можливо, найближчим часом спробує влаштуватися в один із підрозділів Збройних сил або Нацгвардії з тим, щоб продовжити «кар’єру».

Вигнав, нібито на ремонт, дві наших батальйонних машини (див. фото), у результаті чого обидва автомобілі зникли. Все свідчить про те, що він їх продав або віддав у рахунок особистого боргу!

Обидві машини зникли в Маріуполі. Перед тим пройшли всі ротації в Широкиному, неодноразово побувавши під обстрілом. Одна з них — броньований волонтерами УАЗ («таблетка»), друга  — Опель Фронтера, яку особисто я в квітні 2015 року передав у користування офіцерам штабу батальйону, в зв’язку з відсутністю у них будь-якого транспорту для пересування по передових позиціях у Широкиному.

До цього збирав гроші з товаришів по службі — нібито, на погашення «витрат» для отримання в Києві посвідчень учасника бойових дій. Суть питання в тому, що всі хлопці — реальні учасники бойових дій, і вже готові посвідчення в Києві треба було просто забрати. Про що покидьок, звісно ж, знав.

Як з’ясувалося, під приводом того, що начебто командир роти змушує його ремонтувати двигун автомобіля власним коштом, — витягував гроші з рідної сестри.

Не убитий нами та не покалічений. У серцях розповів нам, що чи то завербований, чи то висить на гачку в спецслужб так званої «ДНР», в зв’язку з чим переданий нами службі контррозвідки.

Продублюю його реквізити двома мовами, аби вони краще індексувалися інтернетом:

Куріпка Сергій Анатолійович. Позивний — Кіммерієць або Кім. Звання — молодший сержант, заступник командира взводу. 13.07.1975 року народження. Склад сім’ї: розлучений, батько Анатолій Пантелійович, сестра Світлана Анатоліївна. Будинок, адреса: Запорізька область, смт. Чернігівка, вул. Маяковського 27. Військовий квиток: АЛЕ 4385113, виданий Чернігівським РВК Запорізької області 20.12.1993 року.

Курипка Сергей Анатольевич. Позывной — Киммериец или Ким. Звание — младший сержант, заместитель командира взвода. 13.07.1975 года рождения. Состав семьи: разведён, отец Анатолий Пантелеевич, сестра Светлана Анатольевна. Домашний адрес: Запорожская область, пгт. Черниговка, ул. Маяковского 27. Военный билет: НО 4385113, выдан Черниговским РВК Запорожской области 20.12.1993 года.

Характерна риса — коли він посміхається, справляє враження цілковитого дебіла…

КуріпкаМашинаМашина1Машина3

Джерело: Dmitriy Babkin

БЕЗ КОМЕНТАРІВ