Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас» Нацгвардії України
Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас» у складі Нацгвардії України

Широкине наше, так.

Наші хлопці з 3-ї роти батальйону СН Нацгвардії «Донбас» під командуванням комроти Сергія Сиротенка, заступника комбата полковника Валерія Кольцова і начальника штабу підполковника Віктора Тихого заходили в широкінскі простори ще в серпні, викочуючи звідти трофейну техніку і б/к…

Утім, заслуги морпіхів це не применшує. Молодці хлопці!

Мені лише незрозумілий коментар міністра оборони Степана Полторака. Почувши комент уперше — я подумав, що журналісти неправильно «кому» поставили, не на те акцент зробили, і сенс сказаного ним було спотворено.

Але ось уже вдруге натрапляю на той самий коментар, суть якого наступна: «Терористи підставили нас (Збройні сили України), залишивши нам Широкине! Ми дотримуємося Мінських угод, а вони нас провокують!».

Після деяких заяв начальника департаменту боротьби з наркозлочинністю МВС Іллі Ківи мене здивувати складно. Але якщо Полторак сказав саме те й саме так, як це зафіксували журналісти, то вибачте… Просто немає слів!

Тоді сказане ним звучить так: «Громадяни терористи, в жодному разі не залишайте наші, українські землі! Не підставляйте нас із Мінських угодами та не провокуйте Збройні сили України, ато (в одне слово) ми з президентом не знаємо, як сказати терплячому українському народові — що відбивати Донбас із Кримом ми не збираємося! Ніколи…»

Широкине

БЕЗ КОМЕНТАРІВ