Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас» Нацгвардії України
Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас» в лавах Нацгвардії України

Від слова корупція кисло в роті. Хоч куди глянь — всюди про неї.

Розмови, розмови, розмови… (

Непереможна гідра, незнищенний вірус, найживучіша бактерія!

Борці з корупцією вимагають з кожним разом ще більше повноважень з однією лише метою — зрубати якомога більше бабла з корупціонерів. Відповідальність настає лише тоді й там, де або не хочуть платити (ділитися), або вже поділилися з попередниками і ще не нагуляли «жирок».

Чим довше в підвішеному стані справа «діамантових» прокурорів, тим більше їх доять борці з корупцією. Думаю, це й дурневі зрозуміло. Сядуть до в’язниці вони лише тоді, коли у них гроші закінчаться. Ну, або сховаються від слідства за кордоном юрисдикції українського правосуддя, віддавши передостанній мішечок дорогоцінних каменів.

Поки народ зі зброєю в руках або «Піночет» на чолі країни не почнуть запитувати з чиновників про дорогі брязкальця, машини та інші щасливі надбання, невідповідні до офіційного доходу, — нічого в державі не зміниться. Всі антикорупційні бюро швидко асимілюються зі своїми візаві.

Хочеш жити в достатку — стань прокурором! Хочеш жити в розкоші — стань суддею! Хочеш мати владу над першими і другими — стань членом пропрезидентської команди. На якому рівні застовпиш (район, місто, область, країна), таким і буде рівень твоїх доходів.  Найголовніше правило: членом якої би команди ти не став (чи помаранчевих, чи біло-блакитних) — не ламай СИСТЕМУ!

Спожи*лядське ставлення до ближнього, до землі, до Батьківщини!

Сволота!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ