Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас» Нацгвардії України
Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас» в складі Нацгвардії України

Хтось на букетиках наживається. Схоже, в одній крамниці замовляють )…

Петру Порошенку вже пора патентувати букет а-ля Київський торт ).

Якось, навіть не знаю… Скажіть старому солдатові: а квіти чоловікові, якщо він не артист, співак чи музикант, ну, або, якщо він не коханий, — це нормально?

Може, я просто заздрю? У моєму житті квіти лише у вигляді дітей були — це якщо мені. Ну, а якщо у вигляді квітів і від мене — то лише жінкам )…

Брешу… Був один чоловік, якому я подарував квіти, ще й на 8-е Березня. Був такий, так.

Я в 4-му класі навчався, а він у нас історію читав. Семен Никифорович його звали. Я з величезною повагою до нього ставився. Він, до того ж, ветераном Великої вітчизняної війни був. Зайшли ми, значить, в учительську на перерві — жінок-вчительок вітати. А я якось затушувався. Ну, й не чекаючи гарних слів — простягнув букет тому, кого найбільше поважав (…

Коли всі почали сміятися — мене, раптом, як холодною водою з відра облило. Я почервонів, вибіг із учительської та до кінця дня ні з ким не розмовляв. Треба сказати, що він дуже гідно переніс це «приниження» і ніколи мені його не пригадував.

P.S.  Був у нас у дворі авторитет один — вісімнадцять років відсидів… Так ось він, раз на рік, на 8-е Березня дільничному листівки надсилав на адресу райвідділу. А всі ми — хлопчаки вважали його крутим за це.

Петро Порошенко квіти

БЕЗ КОМЕНТАРІВ