Дмитро Бабкін
Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас», Нацгвардія

І знову про військових, мобілізованих і професіоналів.

Коли в країні лунає щось на кшталт: «Вставай, величезна країно!», це означає тільки одне – що військові про***ли!

Тобто, коли ви (цивільні) працювали та виживали – військові спали, замість того, щоб теж виконувати свою роботу. Гуляли, просувалися кар’єрними щаблями, отримували якісь нагороди. Словом, робили все що завгодно – лише не те, за що їм платять платники податків…

Година «Ч» настала, а вони не готові! Вони не готові виконати свій обов’язок. Так, саме обов’язок – в буквальному сенсі цього слова! Їм платили в мирний час, підкреслюю – саме за те, аби одного разу, коли настане ця горезвісна година «Ч», вони повернули суспільству все сповна, захистивши його від агресора!

Резюме. З мобілізацією треба закінчувати. Мобілізоване військо – це важко кероване військо, з букетом набутих хронічних хвороб, фобій і завищених самооцінок. По суті – це ополчення, а не армія (природньо, я вжив слово «ополчення» не в контексті АТО). Армія та всі силові структури, в тому числі й Нацгвардія, мають бути контрактними! Професія військового повинна стати престижною. А це насамперед – матеріальні блага і соціальний захист військовослужбовців та їхніх сімей.

Переконаний, що «нагорі» подібні думки не лише чують і роблять правильні висновки, а й реально реформують силові відомства. Я сам свідчу, що й армія, і Нацгвардія змінилися за ці півтора року якісно.

Але ми ще тільки на самому початку шляху…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ