Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас» Нацгвардії України
Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення «Донбас» Нацгвардії України

Переслухав сьогодні на ютубі купу пісень про Другу світову. Радянських пісень. Якщо абстрагуватися від Сталіна, ідеології компартії, СМЕРШ, штрафбатів і отого всього — пісні, треба визнати, були непогані.

Так от, не відчуваю себе ні учасником, ні ветераном якоїсь війни. Якось занадто далеко все це. Навіть не уявляю себе в цій ролі, через роки, на якомусь параді з квітами в руках, в гімнастерці та касці. Каші з казанків на площах, при величезному скупченні народу. 100 фронтових грамів, яких у мене, наприклад, ніколи не було…

Дивне відчуття.

Просто хочеться повернутися «у гру» на більш високий рівень, з досконалішою зброєю і в хорошій фізичній формі, щоб знищити ворога. Знищити буквально, мовчки і без пафосу. Зробити все так, щоби від цих тварюк нічого на цьому світі не залишилося, навіть надгробків. Ніякого жалю до цього бидла немає.

Не можу собі уявити судовий процес над ними. Навіть чути нічого не хочу на цю тему.

Якби я був в групі затримання Корсунського — застрелив би його при спробі до втечі або з необережності, або за вчинений опір… Може, його би погано обшукали при затриманні, а в кишені граната була, яка потім і вибухнула. Дружина поруч була, дитина? Ну і що! Він сам вибрав такий шлях. Дітям Героїв можна бачити мертвих батьків, а цим виб**дкам не можна?

Утім, гаразд… Нічого ще не закінчилося.

Качаємо м’язи і вчимося перемагати!

Слава Україні!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ