Дмитро Гнап, журналіст
Дмитро Гнап, журналіст

«Нєгодяї, причетні до краху банку «Михайлівський» опиняться у в’язницях!», – сказав сьогодні президент Порошенко на акції протесту вкладників цього банку.

Щоправда, за тридцять секунд після сказаного, президент швидко попрощався із вкладниками і поїхав. Напевне, він раптом згадав, про яких саме «нєгодяєв» йдеться. Подивіться на картинку.

GRF_2Це Катерина Рожкова. Вона очолює департамент банківського нагляду НБУ і є в.о.заступника Валерії Гонтарєвої. Крах «Михайлівського» – це її службова недбалість. Ну, така собі недбалість… На 1 мільярд гривень.

Рожкова мала слідкувати за аферами в «Михайлівському». Але, виходить, не догледіла, не додивилась.  Хоча моя колега Olena Kozachenko впевнена, що тут не обійшлося і без шкурного інтересу. Бо кредитний портфель «Михайлівського» після банкрутства опинився в руках Фінансової компанії «Фагор», пов’язаної з «Платинум Банком». Правління якого до приходу в НБУ очолювала… Катерина Рожкова.

Петро Порошенко недарма чудовий оратор. Пообіцявши, що «негодяї опиняться у в’язницях», він розумно не став уточнювати: коли.

Джерело: Дмитро Гнап

БЕЗ КОМЕНТАРІВ