Дмитро Гнап: Провал реформи МВС не врятує навіть Рапунцель на посаді заступника міністра

Дмитро Гнап, журналіст
Дмитро Гнап, журналіст

Як на мене, абсолютно немає значення, що там за дівча на посаді заступника Авакова. І що вона викомарює. Міністр Аваков може взяти собі в заступники з євроінтеграції хоч Рапунцель, хоч Міккі Мауса. Це ніяк не позначиться на роботі ввіреного йому відомства. Тому що реформа МВС закінчилася здебільшого провалом. І такі скандали, як оце з оголеним дівчиськом-заступницею, тільки відволікають увагу від цього провалу. На радість міністра.

Всю ганебність нашого реформування МВС добре бачиш, порівнюючи з Грузією. Коли ввечері в Тбілісі тобі раптом кидається в очі поліцейський відділок: прозорий і освітлений, наче акваріум. У мене чимало питань до грузинів і там, і тут. Але порівняйте це з нашими райуправліннями: похмурими, замусоленими будівлями, самі стіни в яких просякнуті хабарями, тортурами, кумівством і кришуванням.

15036326_1129644913785341_6885244199044963206_nІ ніхто не збирається виселяти нову «поліцію» з цих будівель. Тому що немає ніякої нової поліції. Є дрібка нових патрульних поліцейських, набраних «з нуля», які працюють чомусь в цих же райвідділках. І є величезна армія перефарбованих «міліціянтів», які тепер теж стали «полісменами»: карний розшук, ГСУ, «ОБНОН», «ОБЕП», ДСО, ВБ, батальйон особливого призначення (екс-«Беркут»), батальйон супроводження (екс-«Кобра») і т.д. і т.п. А також полчище дільничних «піліціонерів» і майор Приходько серед них – обвинувачений у вбивстві студента Індила. Майор Приходько, якого досі не може звільнити цілий міністр. І який так само продовжує працювати з молоддю «на районє», поки Фейсбук обговорює цицьки нової заступниці Авакова. Завтра Арсен Борисович призначить радником по контактах з іноземними цивілізаціями болонку своєї дружини. І ми ще тиждень про це говоритимемо. Аби тільки ніхто не цікавився, що там за чергового покидька призначають на посаду керівника обласного управління поліції (привіт Черкасам). Чи скільки там грошей у міністра в рюкзаках.

Джерело: Дмитро Гнап

БЕЗ КОМЕНТАРІВ