Дмитро Гнап, журналіст
Дмитро Гнап, журналіст

Як на мене, абсолютно немає значення, що там за дівча на посаді заступника Авакова. І що вона викомарює. Міністр Аваков може взяти собі в заступники з євроінтеграції хоч Рапунцель, хоч Міккі Мауса. Це ніяк не позначиться на роботі ввіреного йому відомства. Тому що реформа МВС закінчилася здебільшого провалом. І такі скандали, як оце з оголеним дівчиськом-заступницею, тільки відволікають увагу від цього провалу. На радість міністра.

Всю ганебність нашого реформування МВС добре бачиш, порівнюючи з Грузією. Коли ввечері в Тбілісі тобі раптом кидається в очі поліцейський відділок: прозорий і освітлений, наче акваріум. У мене чимало питань до грузинів і там, і тут. Але порівняйте це з нашими райуправліннями: похмурими, замусоленими будівлями, самі стіни в яких просякнуті хабарями, тортурами, кумівством і кришуванням.

15036326_1129644913785341_6885244199044963206_nІ ніхто не збирається виселяти нову «поліцію» з цих будівель. Тому що немає ніякої нової поліції. Є дрібка нових патрульних поліцейських, набраних «з нуля», які працюють чомусь в цих же райвідділках. І є величезна армія перефарбованих «міліціянтів», які тепер теж стали «полісменами»: карний розшук, ГСУ, «ОБНОН», «ОБЕП», ДСО, ВБ, батальйон особливого призначення (екс-«Беркут»), батальйон супроводження (екс-«Кобра») і т.д. і т.п. А також полчище дільничних «піліціонерів» і майор Приходько серед них – обвинувачений у вбивстві студента Індила. Майор Приходько, якого досі не може звільнити цілий міністр. І який так само продовжує працювати з молоддю «на районє», поки Фейсбук обговорює цицьки нової заступниці Авакова. Завтра Арсен Борисович призначить радником по контактах з іноземними цивілізаціями болонку своєї дружини. І ми ще тиждень про це говоритимемо. Аби тільки ніхто не цікавився, що там за чергового покидька призначають на посаду керівника обласного управління поліції (привіт Черкасам). Чи скільки там грошей у міністра в рюкзаках.

Джерело: Дмитро Гнап

БЕЗ КОМЕНТАРІВ