Дмитро Гнап, журналіст
Дмитро Гнап, журналіст

Поки ви спали, відомий вже на всю країну власник підземелля скарбів – Микола Романчук опинився на волі. Вночі Приморський районний суд Одеси так і не обрав першому заступнику глави Миколаївської ОДА запобіжний захід.

Що не кажіть, будувати тунелі з сейфами і тягнути туди золото і коштовності, набагато легше, ніж сидіти за ґратами. В залі суду Романчуку стало погано. Суддя Юрій Кушніренко дозволив викликати йому швидку, яка й забрала того до лікарні. Де й збігли три доби для пред’явлення звинувачення та оголошення запобіжного заходу для Романчука. Формально, він тепер людина вільна. Якщо він, звісно, ще в лікарні ))

Окреме слово варто сказати про суддю. Юрій Кушніренко – типовий, не примітний служитель закону (останнє фото). Скромний річний дохід в 200 тис. грн. При цьому – 4 квартири, 2 джипи Lexus, будиночок за містом. Кушніренко відзначився багатьма скандальними рішеннями як суддя. Зокрема, закрив справу проти одеського мажора Фелікса Петросяна, який на своєму авто потрощив 11 машин і вбив людину.

123Напевне, не всі тунелі розкопало СБУ в Романчука. Щось залишилося і для «лікування» на волі. «Герої не вмирають».

Джерело: Дмитро Гнап

БЕЗ КОМЕНТАРІВ