Дмитро Гнап, журналіст
Дмитро Гнап, журналіст

У нас «чудова» річниця загибелі Небесної сотні.

Бачите перше фото? Його зробила моя дружина на День Незалежності в прекрасному Сквері Небесної сотні на Михайлівській. Так от, цей сквер планують рішуче забудувати. Увіпхнути туди готельно-офісний центр. Проект забудови давно вже є (друге фото).

Мужня Женя Кулеба, яка наче лев б’ється за збереження сквера, була вчора на зустрічі із забудовником. Він наполягає на будівництві там офісного центру і всі спроби залишити сквер називає «рейдерством». А в разі, якщо йому не дадуть звести будівлю, вимагатиме максимальної компенсації з бюджету міста.

Хто ж цей ображений забудовник? Сьогодні земельна ділянка належить ТОВ «Грін Плаза». Його засновник — такий собі Андрій Гнатюк. Він є довіреною особою зятя Черновецього — В’ячеслава Супруненка. Зокрема, через Гнатюка, Супруненко контролює частку в «Асвіо Банку», згідно даних НБУ.

Ділянка під Сквером Небесної сотні була передана структурам Супруненка в 2007 році  —  саме тоді, коли більшість Черновецького в Київраді грабувала Київ гірше за монголів. У цій депутатській більшості тоді одні з ключових ролей грали нинішні фаворити Петра Порошенка  — Кононенко, Березенко, Довгий.

Можливо, саме тому сьогодні КМДА просто ігнорує судові засідання щодо повернення ділянки у власність громади. Можливо, тому  суди зі свистом ухвалють рішення на користь забудовника і справа за рік проскочила вже дві інстанції. Можливо, тому прокуратура забуває кликати представників громади на судові слухання і не дуже пручається рішенням суддів.

Розумієте схему? Дев’ять років тому цинічні покидьки у Київраді грабують місто і на шару виводять землю в 50-ти метрах від Михайлівського собору. А тепер, коли вони стали любим друзями Порошенка, викручують руки громаді: «Або поставимо тут бізнес-центр, або заплатіть нам максимальну компенсацію».

Нічого не вийде, мерзотники. Особисто я вам — не Віталій Кличко. Крім законних методів боротьби, я готовий застосувати насильство до паскудних пик типу Довгого чи Супруненка з Березенком. І відсьогодні теж приєднаюсь до боротьби за Сквер Небесної сотні.

Подяка всім небайдужим!

Сквер Небесної сотні

Сквер Небесної сотні1

Джерело: Дмитро Гнап

БЕЗ КОМЕНТАРІВ