Дмитро Гнап, журналіст
Дмитро Гнап, журналіст

Після Миколаївщини давайте поглянемо, як пройшла переатестація в Києві. Пам’ятаєте, як кілька років тому в київському райвідділку міліції загинув студент Ігор Індило?

Подивіться на це фото. Це старший лейтенант Сергій Приходько. Він був головним обвинувачуваним в смерті студента. Тоді я робив розслідування про цей випадок для «Української Правди». Воно показало, що Приходько винен в загибелі хлопця. Пізніше, відео з камер спостереження райвідділку підтвердило висновки мого розслідування.

1
Сергій Приходько

Втім, Приходько отримав тоді лише умовний термін – 5 років за перевищення влади. Зараз родина студента намагається оскаржити цей вирок в Страсбурзі.

2«А як справи у міліціянта Приходька?», спитаєте ви. Нормально. Переатестувався. Став поліцейським. Працює у тому ж Шевченківському райвідділку. Більше того, як свідчить відповідь на мій запит з київського управління поліції, Приходько працює в «секторі превенції». Цей сектор з колишніх дільничних, відповідає за громадський порядок на Сирці, і за роботу з неповнолітніми. Приходько вміє працювати з молоддю. Доведено.

Панове Аваков та Деканоїдзе! Навряд чи ви знаєте про існування цього Приходька. Але його переведення в нову поліцію – це ваша особиста відповідальність. І ваша ганьба. Яку ще можна виправити.

3Джерело: Дмитро Гнап

БЕЗ КОМЕНТАРІВ