Дмитро Гнап, журналіст
Дмитро Гнап, журналіст

Учора я нарешті побачився з юристами президента Петра Порошенка.

Зустріч відбулася в атмосфері повної довіри: мене попросили нічого не знімати на відео, фото і не записувати на диктофон, здати особисті речі й телефон на зберігання.
Крім того, я пообіцяв —  що не розголошуватиму імен, назв і цифр, які побачу в документах.

Зрештою, мені показали копію угоди про сліпий траст Порошенка з Ротшильдами.

Гммм… Тут такий момент. На цій угоді немає ані підпису Порошенка. Ані підпису представника Ротшильдів. Там немає печаток. І стоїть тільки підпис представника президента.

Як пояснили юристи, це тому —  що угода з двох примірників: кожна сторона підписує свій примірник, потім міняються. З боку Порошенка угоду підписав його представник. Копію цього примірника, переданого Ротшильдам, мені й показали. А оригінал примірника з підписом Ротшильдів має тільки президент.

Можливо в це повірити? Можливо.

Як можливо повірити в інше: замість угоди з Ротшильдами мені показали копію якогось документа, підписану маловідомою особою з маловідомих причин.

Де насправді істина, може довести лише президент. Якщо покаже свій примірник угоди, на якому стоїть підпис представника Ротшильдів. Розумію, що Петра Олексійовича можуть стримувати умови конфіденційності. Адже, дотримуючись цих умов, він чинить як порядний бізнесмен. З іншого боку, якщо він буде повністю відкритим і прозорим — то вчинить, як порядний політик.

Ким він є насправді, вкотре треба визначатись самому Порошенку.  На двох стільцях одночасно йому сидіти все важче.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ