Дмитро Карп. Голова правління спілки «Гідність», суспільний діяч
Дмитро Карп. Голова правління спілки «Гідність», суспільний діяч

Об’єднаймось заради України, більш не можна терпіти! Сьогодні два роки приходу на посаду ката наших захисників! Вчора ми розпочали безстрокову акцію «Звільнити та покарати Матіоса».

27 серпня 2014 року – чорний день для українських військових. Цього дня на посаду військового прокурора призначено Анатолія Матіоса. Людину, яка протягом чотирьох років обслуговувала режим Януковича. З перших своїх днів служби новій владі Матіос починав війну з власним народом. Під його керівництвом порушено кримінальну справу проти бійців 51-ї механізованої бригади, які потрапили в російський полон та відмовилися зрадити присязі.

Потім був Іловайський котел. Справжню кількість жертв якого не знають і досі. Два роки військова прокуратура робить вигляд, що розслідувала цю справу. Реальні результати слідства відсутні.

Справжні винуватці трагедії й досі не відповіли за свої дії. Натомість військових, які всіма силами та засобами боронять Батьківщину, військова прокуратура намагається знищити.

Жертвами Анатолія Матіоса стають і волонтери.

«АвтоМайдан Київ» воює з Матіосом вже понад два роки. Тепер нам потрібна допомога, щоб здолати спільного внутрішнього ворога, який знищує наших захисників, знущається над правом та правосуддям!

Зупини свавілля військової прокуратури! Не дай Анатолію Матіосу руйнувати неньку! Приходьте до Генеральної Прокуратури на акцію кожен день доки влада не прокинеться від сну!

Це відео було зроблене рік тому, але він утримався на посаді. За рік ця паскуда зробила ще більш злочинів, а сьогодні намагається всіма силами очолити «Національне бюро розслідувань». Цього не можна допустити.

Місце ката – у тюрмі, а не у владних кабінетах!

Джерело: Дмитро Карп

БЕЗ КОМЕНТАРІВ