Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»
Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Російська пропаганда – в істериці від спроб України їй протистояти. Про це яскраво свідчать опуси путінських професійних брехунів в росЗМІ за підсумками першої конференції МІК «Бастіон», що прошла в понеділок за темою «Протидія інформаційній агресії Росії: досвід України для Європи».

Одні заголовки чого варті: «Тимчук і Ко закликають випалити російську мову неонацизмом» або «Росіян в Україні і в країнах Балтії виховуватимуть неонацисти зі штурмових загонів». Просто краса.

«Неонацисти зі штурмових загонів» – це, мабуть, наш експерт ЦВПІ (групи ІС) Гусаров, професор Державного університету Іллі (Грузія) Панфілов і доктор наук Сазонов з Університету Тарту (Естонія), які виступали на заході. Що й казати, готовий штурмовий загін, хоч зараз відправляй на ловлю російськомовних немовлят. Така собі «професорська зондеркоманда».

Ну, а я, в свою чергу, вже оббігав усі лісопилки Київської області в пошуках пиломатеріалів для хрестів для розп’яття вищезазначених малюків. Дорого, йопт, але справа того варта.

Цікаво, що нашим спробам боротьби з російською пропагандою в Росії змогли протиставити лише ту саму пропаганду, густо замішану на безпросвітній брехні. Кремлівські борзописці пишуть, що ми – МІК «Бастіон» – оголосили війну «російськомовному населенню країн колишнього СРСР», називаючи його «п’ятою колоною Росії». Те, що наша конференція проводилась РОСІЙСЬКОЮ мовою, їх не збентежило. Це зрозуміло – українські та естонські ватники, як і російські зомбі, і так «схавають», ще й добавки попросять.

В цілому, ми результатом задоволені – подібна істерика означає, що ми – на вірному шляху. Ну, а якби путінські балаболки були присутні на другій частині конференції – закритому експертному обговоренні, де обговорювали план дій МІК «Бастіон» на майбутнє і робили прогноз подальших дій машини пропаганди РФ – їх би, напевно, і зовсім «розчерепашило». Захлинулися б слиною ненависті.

P.S. До слова, під час засідання одноголосно обрали терміном на 1 рік (до 1 жовтня 2017 року) секретаря МІК «Бастіон» – ним став заступник директора ЦДАКР Михайло Самусь. В його компетенції – керівництво організаційними процесами і публічне коментування та озвучення позиції «Бастіону». Просимо любити і жалувати.

Джерело: Дмитрий Тымчук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ