Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»
Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Ну як не захоплюватися начальником Генштабу Збройних сил України Віктором Муженком? На річницю «вкрай успішної» операції під Дебальцевим цей полководець знаходить воістину геніальне рішення всіх своїх проблем —  як пояснити і кримінальну справу за Іловайськ, що заглохла, і те ж таки Дебальцеве. Та усі інші свої ганебні провали та помилки.

А саме —  збирає натовп блогерів, яким відкриває якусь страшну військову таємницю. За версією сенсації, що розлетілися після зустрічі від цих блогерів, — у всіх провалах Генштабу винна… Верховна Рада.

Це вона, триклята, створювала «котли». Кидала в бій необстріляних мобілізованих. Не дбала про створення резервів. Плювала на дані розвідки про входження російських БТГр на Донбас.

Та й зараз — ніхто інший, як народні депутати України (десь так по троє осіб на один кілометр фронту), не покладаючи рук, заливають водою бліндажі ЗСУ. Вони ж також видають нашим бійцям щось на кшталт зимової форми, придатної хіба що для субтропічних країн. Забороняють стріляти у відповідь на обстріли бойовиків. Сидять на безперервних потоках контрабанди. А на полігонах тирять намети у відведених із зони АТО підрозділів і крадуть у них продовольство.

Ну, не сволота?

Перед тим, як втирати це приголубленим блогерам, я би на місці НГШ включав мізки. Треба прощатися з ілюзіями, що генералу вони ні до чого. У мирний час це ще може «прокатити». Але не зараз.

Джерело: Dmitry Tymchuk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ