Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»
Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Представник США при ОБСЄ: «СММ продовжує документувати докази того, що Росія відправляє свої сили і військову техніку в Україну… 17 жовтня спостерігачі помітили мікроавтобус з військовими номерними знаками, який перевозив людей у камуфляжі з боку кордону з РФ на непідконтрольну українській владі територію Донбасу».

Друзі, ми – свідки медичного дива. Вперше безнадійно незрячі спостерігачі СММ ОБСЄ прозріли! 12 жовтня ПАРЄ ухвалила резолюцію, в якій європейці нарешті назвали Росію агресором проти України, а 17 жовтня панове з СММ ОБСЄ нарешті розгледіли на Донбасі те, чого так довго не помічали – російських військових (раніше фігурували все більше якісь «люди у військовій формі», а звідки вони – Бог їх знає, може, марсіани). Хто б міг подумати, що документ ПАРЄ має настільки вражаючий, я б сказав біблійний ефект – він повертає зір.

Не виключено, що зцілення продовжиться, і до СММ ОБСЄ раптом прийде прозріння, що «об’єктивні спостерігачі» з країни-агресора в місії, м’яко кажучи, недоречні.

Джерело: Дмитрий Тымчук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ