Дніпро розірвало угоду зі Львовом на утилізацію сміття
Дніпро розірвав угоду зі Львовом на утилізацію сміття

Місто Дніпро розірвало угоду зі Львовом щодо утилізації твердих побутових відходів. Прийом ТПВ на полігон «Правобережний» відбувається виключно на договірних засадах, повідомляє Радіо Свобода.

«Договори на надання послуг у сфері поводження з відходами, які були укладені попереднім керівництвом комунального підприємства «Еко Дніпро» Дніпропетровської міської ради з львівськими підприємствами, з 12 вересня 2016 року розірвані», – зазначається у відповіді на журналістський запит.

У профільному департаменті міськради також повідомили, що договори на надання послуг у сфері поводження з відходами з підприємствами інших регіонів України не укладалися.

Водночас в департаменті не повідомили, на яких умовах утилізувалось сміття зі Львова на полігоні, якими були тарифи та грошовий зиск для міста.

Нагадаємо, 12 вересня невдоволені жителі околиці Дніпра – Діївки – перекрили трасу на Кривий Ріг, протестуючи проти використання сміттєзвалища поблизу їхнього мікрорайону для утилізації побутових відходів зі Львова. Акцію ініціювали будинкові комітети мікрорайону.

Того ж дня міська влада заявила, що Дніпро вже не прийматиме на свій полігон сміття зі Львова, запевнивши, що термін дії домовленості між містами спливає 13 вересня.

Загалом, за даними посадовців міськради, місто взяло на утилізацію майже 8,8 тисяч тонн зі Львова, однак умови договору між містами були не відомі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 13 вересня стало відомо, що  Миколаїв також припинив приймати сміття зі Львова. Варто зазначити, що під стінами міськвиконкому також збиралися мешканці міста, які протестували проти прийому львівського сміття.

Як відомо, на початку серпня Київ припинив приймати сміття з Львова.

Читайте: Садовий підкуповує селян, щоби надалі возити сміття до Грибовичів?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ