«ДНР» почала роззброювати та брати в полон своїх бойовиків
«ДНР» почала роззброювати та брати в полон своїх бойовиків

Під час роззброєння підрозділів у липні 2015 року, які ватажки самопроголошеної «ДНР», визнали нелояльними, багато бойовиків потрапили в полон до своїх. Про це пише Газета.Ru.

«ДНР» почала роззброювати батальйони бойовиків, які не готові йти на поступки Києву в форматі Мінських домовленостей. Багато підрозділів були оголошені поза законом, а бійці – злочинцями. За словами бойовиків, вони почали потрапляти в полон до своїх же товаришів по службі, які перейшли в так звані офіційні підрозділи. Одним з головних місць, куди потрапляють ув’язнені – всім відомий підвал СБУ.

Один з ув’язнених бойовиків розповів, що над ним і його співкамерниками проводили тортури і знущалися. Микола, командир козацького підрозділу потрапив в один з таких підвалів «ДНР». За його словами, багато бійців потрапляють в одне приміщення разом з українськими військовими. «Ми військовополонені. Те, що нас взяли в полон свої, – нічого не змінює. Типові полонені, як «укропи». Тільки є різниця – «укропів» тримають за «Женевою» (згідно з Женевськими конвенціями, – ред.) – нормально годують, дають їм телефонувати додому, виводять на прогулянки. До нас ставлення інше», – розповів бойовик.

Нагадаємо, у Брянці бойовики підрозділу «Беркут» затримали начальника штабу «окремого батальйону територіально оборони «Брянка-СРСР», жителя Криму  Михайла «Крима» Сотникова і «командувача батальйону» Дмитра («Лютого») Піндюріна. Затриманим інкримінували вбивства бойовиків, а також мирного населення. Так, в районі турбази «Мар’їн стрімчак» (околиці Брянки) було знайдено 2 трупа у військовій формі з відсутніми внутрішніми органами, а також розкладені в коробки рештки тіл з частинами камуфльованої тканини. «Крим» зізнався у своїй причетності до вбивств.

Читайте: Бойовики влаштували «люстрацію» – псевдоправоохоронці зачищають НЗФ від росіян

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ