«ДНР», бойовики
Моральний дух бойовиків підніматимуть агітатори

У бандфомуваннях «ДНР» створено підрозділ пропаганди. Про це на сторінці у Facebook написав керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«У складі управління «1-го АК ДНР» створено структурний підрозділ пропаганди в кількості до 10 осіб, який координує діяльність пропагандистів у підрозділах (бригадах і окремих батальйонах корпусу)», – написав Тимчук.

За його даними, кількість пропагандистів у підрозділах становить від 2 до 4 осіб, в їхні обов’язки входить розповсюдження преси «ДНР» та агітаційної літератури серед бойовиків, контроль за морально-психологічним станом особового складу, збір інформації про бойові дії підрозділів для подальшої передачі керівництву пропагандистського підрозділу для обробки та оприлюднення через прес-службу «МО ДНР».

Для виконання обов’язків пропагандистів залучаються «військовослужбовці» з вищою освітою. Також керівництво «ДНР» продовжує проводити заходи зі створення «військово-морського флоту».

«На території населеного пункту Сєдове Новоазовського району мережею групи ІС зафіксовано 6 катерів, «реквізованих» у місцевого населення для «флоту ДНР», – написав Тимчук.

Катери дислокуються поблизу консервного заводу. На двох з них встановлені мінометні установки, на 4-х катерах – великокаліберні кулемети.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ