8435061
До складу «Азовської флотилії ДНР» увійшли 5 рибальських човнів і прогулянкових катерів

Незаконне збройне формування «Донецька народна республіка» звернулося до прикордонної служби Росії з проханням надати катери для поповнення «Азовської флотилії ДНР». Про це повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

«На даний момент активізовано організаційно-штатні процеси з одночасним вирішенням питання поповнення плавскладу «флотилії» за рахунок допомоги Росії. Пунктами базування «Азовської флотилії ДНР» визначено н. п. Новоазовськ («головна база»), Сєдове і Безіменне», – написав Тимчук.

За його даними, керівництво «ДНР» веде переговори з Москвою про передачу до складу «флотилії» катерів зі складу прикордонної служби ФСБ РФ.

За даними групи «ІС», також у складі «Азовської флотилії ДНР» формується підрозділ «морської піхоти» за рахунок сил та засобів зі складу колишнього 9-го окремого «мотострілецького полку» 1-го АК «ДНР».

Тимчук нагадав, що «Азовська флотилія ДНР» створена в травні 2015 року – до її складу увійшли 5 рибальських човнів і прогулянкових катерів, які бойовики назвали «бойовими катерами». На сьогодні таких «бойових одиниць» 7, ще 3 одиниці готуються до введення в «бойовий склад».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ