Бойовики стверджують, що знайшли вбивць одіозного Арсена Павлова
Бойовики стверджують, що знайшли вбивць «Мотороли»

Ресурс бойовиків «ДАН» із посиланням на «міністерство державної безпеки» заявив про затримання учасників угруповання «Misanthropic Division», представники якої раніше взяли на себе відповідальність за вбивство бойовика Арсена («Мотороли») Павлова.

«11 листопада 2016 року в результаті проведених МДБ ДНР оперативно-розшукових заходів в м Донецьку затримано шістьох активних членів української націоналістичної організації «Misanthropic Division», лідери якої раніше взяли на себе відповідальність за вбивство легендарного командира підрозділу «Спарта» Арсена Павлова, більш відомого як «Моторола», – ідеться в повідомленні.

Відповідно до інформації бойовиків, активісти «Misanthropic Division» підтримували контакти з кадровими співробітниками СБУ і виконували завдання української спецслужби на території так званої ДНР.

«Нині стосовно затриманих проводяться оперативно-слідчі дії, вони дають свідчення про обставини скоєння злочинів терористичної та екстремістської спрямованості», – повідомив ресурс «ДНР».

«МДБ республіки проводяться заходи щодо документування ролі кожного з учасників у протиправній діяльності, в тому числі спроб дестабілізації ситуації в ДНР і ЛНР, що вживаються українськими націоналістами за завданням першого заступника голови СБУ – керівника Антитерористичного центру генерал-полковника Віталія Малікова і начальника УСБУ в Донецькій області Олександра Куца», – заявив представник «міністерства державної безпеки» псевдореспубліки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ