«ДНРівці» не хочуть міняти заручників на умовах Савченко

Так званий омбудсмен Морозова наполягає на формулі «527 на 42»

Бойовики «ДНР» відмовились обмінюватися полоненими за формулою, що її озвучила 10 січня нардеп Надія Савченко. В окупованому Донецьку наполягають на формулі «527 на 42». Про це заявила так звана уповноважена з прав людини в самопроголошеній «ДНР» Дарья Морозова, передає російський Інтерфакс.

«Ми домагаємося повернення нам 527 осіб, утримуваних Києвом, в обмін на 42 громадян України, які перебувають у наших місцях позбавлення волі», – заявила вона.

При цьому представниця терористів назвала неприйнятними пропозиції щодо обміну, озвучені раніше народним депутатом Надією Савченко.

«Савченко ще раз озвучила пропозиції, які раніше звучали з Києва, віддати нам всього половину від загальної кількості утримуваних Києвом осіб, тобто 256. Тобто йдеться навіть не про обмін за прізвищами, а просто про якесь рішення української влади повернути лише половину утримуваних осіб, що неприйнятно», – заявила речниця бандитів.

«Серед утримуваних Києвом осіб є не лише громадяни «ДНР» та «ЛНР», але і громадяни Росії. Таким чином, ми наполягаємо на повному поверненні всіх осіб, незаконно затриманих українською владою», – сказала вона.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 січня народний депутат України Надія Савченко попри застереження СБУ оприлюднила на своїй сторінці в Facebook списки полонених на непідконтрольних владі територіях Донбасу і українських в’язнів у російських в’язницях, а також список осіб, яких ватажки ОРДЛО хочуть отримати від української сторони.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ