Так званий омбудсмен Морозова наполягає на формулі «527 на 42»

Бойовики «ДНР» відмовились обмінюватися полоненими за формулою, що її озвучила 10 січня нардеп Надія Савченко. В окупованому Донецьку наполягають на формулі «527 на 42». Про це заявила так звана уповноважена з прав людини в самопроголошеній «ДНР» Дарья Морозова, передає російський Інтерфакс.

«Ми домагаємося повернення нам 527 осіб, утримуваних Києвом, в обмін на 42 громадян України, які перебувають у наших місцях позбавлення волі», – заявила вона.

При цьому представниця терористів назвала неприйнятними пропозиції щодо обміну, озвучені раніше народним депутатом Надією Савченко.

«Савченко ще раз озвучила пропозиції, які раніше звучали з Києва, віддати нам всього половину від загальної кількості утримуваних Києвом осіб, тобто 256. Тобто йдеться навіть не про обмін за прізвищами, а просто про якесь рішення української влади повернути лише половину утримуваних осіб, що неприйнятно», – заявила речниця бандитів.

«Серед утримуваних Києвом осіб є не лише громадяни «ДНР» та «ЛНР», але і громадяни Росії. Таким чином, ми наполягаємо на повному поверненні всіх осіб, незаконно затриманих українською владою», – сказала вона.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 січня народний депутат України Надія Савченко попри застереження СБУ оприлюднила на своїй сторінці в Facebook списки полонених на непідконтрольних владі територіях Донбасу і українських в’язнів у російських в’язницях, а також список осіб, яких ватажки ОРДЛО хочуть отримати від української сторони.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ