rf-vijs-kova-baza
У Сіді-Баррані до 1972 року вже перебувала військово-морська база СРСР

Москва має намір орендувати колишню радянську військову базу в єгипетському місті Сіді-Баррані. Наразі тривають переговори з владою Єгипту, повідомляє Интерфакс.

«Йдеться про 2019 рік – до цього часу в тому випадку, якщо сторони домовляться, робота з відновлення бази може бути завершена», – йдеться в повідомленні.

За даними видання, переговори між двома країнами проходять досить успішно.

Згідно з уже досягнутими домовленостями, Росія морем доставить необхідне обладнання, на базі буде присутній російський військовий контингент, однак, досить нечисленний на першому етапі.

У Сіді-Баррані до 1972 року вже перебувала військово-морська база, яку радянський флот використовував  для спостереження за бойовими кораблями США.

Тим часом в Сирії Росія створить військово-морську базу на постійній основі. Про це повідомив заступник глави Міноборони Росії Ніколай Панков.

«На території Сирії у нас буде на постійній основі військово-морська база в Тартусі. Відповідні документи наразі підготовлені. Вони проходять процедуру міжвідомчого узгодження», – сказав він.

Пункт матеріально-технічного забезпечення російського флоту в Тартусі є єдиною опорною точкою ВМФ Росії в Середземному морі.

Нагадаємо, минулого тижня Міністерство оборони Росії повідомляло, що займається опрацюванням можливості повернення військових баз на Кубу і до В’єтнаму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ