oshhadbank
ЄБРР не бере на себе зобов’язань щодо покупки частки фінустанови

Кабмін, ЄБРР і «Ощадбанк» планують в найближчі тижні підписати Меморандум порозуміння між урядом України, фінустановою та ЄБРР щодо підтримки реформи банку та його підготовки до приватизації. Про це пише FinClub.

У тексті проекту меморандуму зазначається, що «ЄБРР розгляне в майбутньому покупку міноритарного пакета акцій банку шляхом входження в капітал через купівлю акцій додаткової емісії в рамках процесу попередньої приватизації».

Йдеться про продаж за участю «незалежних інвестиційних радників» на конкурсі до середини 2018-го року мінімум 20% акцій «Ощадбанку» шановному сторонньому інвесторові». Радників для подальшої приватизації знайдуть до кінця 2020 року, а продадуть банк – до 2022 року.

При цьому ЄБРР не бере на себе зобов’язань щодо покупки частки: установа лише обіцяє в 2018 році оцінити прогрес в підготовці до приватизації та «розглянути питання покупки міноритарного пакета акцій».

Це станеться, тільки якщо «Ощадбанк» досягне попередньо узгоджених цільових показників і лише за наявності чітких письмових зобов’язань уряду повністю приватизувати «Ощадбанк».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ